WWW.BETONKRAKOW.PL

BETON KRAKÓW

BETON TOWAROWY KRAKÓW I OKOLICE - TEL. 502 620 705

Beton ciężki Kraków i okolice


Beton ciężki to bardzo charakterystyczny rodzaj betonu, który stosuje się przede wszystkim jako beton ochronny. Najczęściej spotyka się jego wykorzystywanie tam, gdzie niezbędna jest ochrona przed jonizującym promieniowaniem, bowiem z powodu swojej gęstości i ogólnych parametrów nadaje się on do tego zadania bardzo dobrze. Aby wyprodukować taki beton stosuje się specjalne kruszywa, najczęściej barytowe, manganowe albo stalowe. Taki jak i wiele innych typów betonów posiadamy w naszej ofercie, dla Państwa.

Nasze usługi obejmują nie tylko produkcję betonu, ale również jego transport i oczywiście pompowanie To usługi kompleksowe, na jakie możecie liczyć na terenie Krakowa, okolic i nie tylko! Wszystko jest tak naprawdę kwestią uzgodnienia. Posiadamy wyspecjalizowane maszyny, które poradzą sobie z przetransportowaniem betonu i jego wypompowaniem niemal wszędzie, nawet na bardzo dużych powierzchniach. Beton produkujemy wykorzystując ku temu bardzo wyspecjalizowane węzły betoniarskie, które sterowane są komputerowo. To właśnie dzięki temu możliwe jest wyeliminowanie ludzkiego czynnika, a więc błędów.

       Beton ciężki Kraków i okolice     Beton ciężki Kraków i okolice     Beton ciężki Kraków i okolice

Dlaczego warto nam zaufać?

  • doświadczenie
  • atrakcyjne ceny
  • pozytywne opinie
  • wielu zadowolonych klientów
  • szeroki asortyment
  • kompleksowe usługi

Serdecznie zapraszamy do kontaktu, nasi specjaliści służą również fachowym doradztwem. Działamy przede wszystkim na terenie Krakowa i okolic, ale nie ma przeszkód, abyśmy podjęli z Państwem współpracę również w innym miejscu.

Serdecznie zapraszamy!