WWW.BETONKRAKOW.PL

BETON KRAKÓW

BETON TOWAROWY KRAKÓW I OKOLICE - TEL. 502 620 705

Beton zwykły konstrukcyjny Kraków i okolice


Potrzebujecie Państwo wysokiej jakości betonu konstrukcyjnego, ale nie macie pewności jaki typ wybrać do Waszych potrzeb? A może szukacie firmy, z jaką można nawiązać współpracę długoterminową, która zaoferuje Wam kompleksowe usługi w zakresie betonu oraz najwyższą jakość produktów i ich zróżnicowanie? Bez względu na powód i potrzeby jesteście w odpowiednim miejscu, bowiem nasza firma z pewnością spełni Wasze oczekiwania.

Podstawowy teren naszej działalności to Kraków i okolice, jednak jeśli zależy Państwu właśnie na naszych usługach to koniecznie skontaktujcie się z nami, a na pewno będzie to możliwe. Świadczymy kompleksowe usługi, a co najważniejsze jesteśmy w stanie zaoferować Wam również fachowe doradztwo, jeśli na przykład nie macie pewności, czy w stosunku do Waszych potrzeb wybraliście dobry beton czy też istnieje inna możliwość.

      Beton zwykły konstrukcyjny Kraków i okolice     Beton zwykły konstrukcyjny Kraków i okolice     Beton zwykły konstrukcyjny Kraków i okolice

Dlaczego my?

  • wysoka jakość
  • duży wybór betonów
  • duże doświadczenie
  • odporność
  • różne klasy betonu

A do tego bardzo atrakcyjne ceny. Oprócz powyższych, możecie Państwo liczyć nie tylko na wyprodukowanie przez nas najlepszej mieszanki betonowej, ale przede wszystkim na możliwość przetransportowania go w odpowiednie miejsc i oczywiście usługi pompowania. Posiadamy wyspecjalizowane maszyny, które poradzą sobie z każdym zadaniem – mamy maszyny o bardzo dalekim zasięgu, dzięki czemu uda się wypompować beton nawet na bardzo dużej przestrzeni bez jakichkolwiek problemów. Co istotne, zachowujemy przy tym bardzo wysokie środki ostrożności, aby nikomu, kto znajduje się na budowie nie stało się nic poważnego. 

Zapraszamy!