WWW.BETONKRAKOW.PL

BETON KRAKÓW

BETON TOWAROWY KRAKÓW I OKOLICE - TEL. 502 620 705

Beton wysokowartościowy Kraków i okolice


Potrzebujecie Państwo najlepszej jakości betonu, ale nie wiecie jaki wybrać? Zastanawiacie się jaka jest różnica pomiędzy betonem standardowym, a na przykład takim wysokowartościowym? Otóż każdy rodzaj betonu, różnej klasy i różnego typu jest przeznaczony tak naprawdę do innego zastosowania. Na przykład w przypadku budowy domu nie ma konieczności stosowania betonu hydrotechnicznego, jednak czy jego zastosowanie będzie błędem? Raczej nie, bo to bardzo dobry beton, ale już w przypadku oczyszczalni ścieków zastosowanie betonu tradycyjnego może być przykre w skutkach. Jeśli potrzebujecie Państwo w tym aspekcie pomocy, serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej porady, którą również chętnie oferujemy. Wyjaśnimy Wam wszystko i razem dobierzemy odpowiedni, najlepszy rodzaj betonu do Waszych potrzeb.

Beton wysokowartościowy to beton posiadający bardzo dobre parametry, który jest droższy, ale wart zastosowania z wielu powodów. Jakość ma tutaj jednak największe znaczenie, dlatego zachęcamy do skorzystania z tego rodzaju betonu właśnie u nas.

       Beton wysokowartościowy Kraków i okolice     Beton wysokowartościowy Kraków i okolice     Beton wysokowartościowy Kraków i okolice

Co oferujemy?

  • beton wysokiej jakości
  • różne rodzaje betonu
  • różne klasy betonu
  • wysoką odporność na ściskanie

Warto zaufać nam, ponieważ mamy wieloletnie doświadczenie i wykonaliśmy już wiele usług związanych z betonem. Oprócz samej produkcji, która przebiega w bardzo nowoczesnych węzłach betoniarskich oferujemy również transport betonu i jego pompowanie. Nasi specjaliści znają się na rzeczy, to osoby z doświadczeniem i wykwalifikowane. Posiadamy specjalistyczne maszyny o bardzo dużym zasięgu. 

Nasz podstawowy teren działania to Kraków i okolice – serdecznie zapraszamy!