WWW.BETONKRAKOW.PL

BETON KRAKÓW

BETON TOWAROWY KRAKÓW I OKOLICE - TEL. 502 620 705

Beton kontraktorowy Kraków i okolice


Beton kontraktorowy to tylko jeden z rodzajów betonów, jaki posiadamy w swojej ofercie, ale który jest bardzo istotnym rodzajem. Ten beton jest bowiem ciekłą mieszanką betonu, której nie można stosować w przypadku wszystkich konstrukcji. Jeśli macie pewność, że to właśnie ten rodzaj betonu jest Wam potrzebny, a do tego niezbędna jest dla Was współpraca przede wszystkim z ludźmi, którzy znają się na rzeczy i mogą Wam zaoferować beton najwyższej klasy oraz najwyższej jakości usługi, to możecie nam zaufać.

Nasz beton:

  • wysoka jakość
  • dobre parametry
  • różne klasy betonu
  • odporność na ściskanie
  • atrakcyjne ceny

       Beton kontraktorowy Kraków i okolice     Beton kontraktorowy Kraków i okolice     Beton kontraktorowy Kraków i okolice

Możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem oraz tym co najważniejsze, czyli wieloma zadowolonymi klientami. W skład naszej ofert wchodzi nie tylko produkowanie wysokiej jakości betonu różnego typu,w tym betonu kontraktorowego, ale równie jego pompowanie i transport. Bardzo istotną cechą naszej działalności jest przede wszystkim możliwość korzystania z profesjonalnych i nowoczesnych węzłów betoniarskich, które dokonują produkcji betonu przede wszystkim komputerowo, a więc eliminując czynnik ludzki.

Działamy przede wszystkim na terenie Krakowa i okolic, ale nie ma problemu, aby umówić się również w innym regionie. Jeśli zależy Wam na współpracy z nami jesteśmy do dyspozycji. Posiadamy bardzo wyspecjalizowany sprzęt i duże doświadczenie. Jeśli nie macie pojęcia czy dokonaliście dobrego wyboru, po prostu zgłoście się do nas wcześniej – porozmawiamy i na pewno bardzo szybko dojdziemy do prawidłowych wniosków. Nasi specjaliści bardzo chętnie pomogą Państwu na każdym etapie naszej współpracy!

Zapraszamy!