WWW.BETONKRAKOW.PL

BETON KRAKÓW

BETON TOWAROWY KRAKÓW I OKOLICE - TEL. 502 620 705

O nas


Beton to obecnie jeden z najbardziej popularnych, ale przede wszystkim najbardziej potrzebnych produktów budowlanych. Pozwala on na wznoszenie różnego rodzaju konstrukcji, nie tylko budynków użyteczności publicznej bądź budynków prywatnych, lecz również mostów, tam i wielu innych niezbędnych elementów konstrukcyjnych. W związku z takim zróżnicowaniem niezbędne jest stosowanie różnych typów betonów, przeznaczonych do konkretnego zadania – zastosowanie nieodpowiedniego rodzaju może skutkować nie tylko mniejszą wytrzymałością danej konstrukcji, ale przede wszystkim stwarzać niebezpieczeństwo dla osób mających korzystać z konkretnej konstrukcji bądź dla tych, które pracują podczas jej wznoszenia. Bez względu na rodzaj jednak, beton musi być po prostu najwyższej jakości, a taki produkt właśnie Państwu oferujemy.

Nasza firma zajmuje się produkcją betonu od bardo wielu lat, mając na koncie wielu zadowolonych klientów, zarówno firm jak i osób prywatnych. Oprócz samej produkcji betonu, która przebiega w nowoczesnym węźle betoniarskim, oferujemy również inne usługi powiązane. 

      Beton Kraków i okolice - O nas     Beton Kraków i okolice - O nas     Beton Kraków i okolice - O nas

Z naszej strony możecie Państwo liczyć na:

  • dobrej jakości beton w atrakcyjnej cenie
  • różne typy betonu
  • transport betonu we wskazane miejsce
  • pompowanie betonu
  • bezpieczeństwo

Oferujemy beton należący do różnych klas, które odpowiadają za jego wytrzymałość. Każdy z nich jednak jest odporny na ściskanie, co jest bardzo ważną cechą. Posiadamy beton w następujących klasach: B5, B7,5, B10, B15, B20, B25, B30, B35, B40 co czyni nas profesjonalną firmą, mogącą zaoferować klientowi naprawdę szeroki zakres usług oraz produktów.

Działamy przede wszystkim na terenie Krakowa oraz okolic, ale jeśli mieszkacie Państwo w innym rejonie i pragniecie skorzystać właśnie z naszych usług, serdecznie zapraszamy do kontaktu!